Вступна кампанія 2024 (реєстрація електронних кабінетів, подання електронної заяви та мотиваційного листа).

Порядок та критерії оцінювання мотиваційних листів

Зразок мотиваційного листа

Подання електронної заяви

Алгоритм вступної кампанії 2024 року на основі базової середньої освіти

(9 клас)

 1. Реєстрація електронних кабінетів з 25 червня 2024року.
 2. Прийом заяв та мотиваційних листів з 01 липня по 13 липня до 18:00 (через електронний кабінет вступника на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua) (https://www.youtube.com/watch?v=egFulxCNSZA).

       Оприлюднення списків осіб, рекомендованих для зарахування не раніше 14:00 22 липня та не пізніше 12:00 24 липня (зміна статусу абітурієнта відображається в електронному кабінеті вступника).

 1. З 22.07 по 02.08 (до 12.00) особи, які отримали повідомлення в електронному кабінеті про рекомендування до зарахування можуть підтвердити вибір одного місця навчання в електронному кабінеті накладанням кваліфікованого електронного підпису абітурієнта.
 2. Підставою для зарахування особи на навчання є підтвердження вибору місця навчання, виконання вимог Правил прийому.
 3. Зарахування не пізніше 03 серпня.
 4. Подати документи в паперовому вигляді відповідно до переліку (http://elc.maup.com.ua/abiturientu/dokumenti-dlya-vstupu.html) можна

        з 01.07 по 02.08 після подачі заяви та мотиваційного листа через електронний кабінет.

 1. Після 24.08 на сайті (рухомий рядок) буде розміщено інформацію про батьківські збори (укладання контрактів) та поселення до гуртожитку.
 2. Сплатити за навчання потрібно з 03 по 25 серпня (реквізити в приймальній комісії та на сайті). Оплата помісячна (мінімум місяць, максимум рік). 

Алгоритм вступної кампанії 2024 року на основі повної загальної  середньої освіти (11 клас) та ОКР кваліфікований робітник

 1. Реєстрація електронних кабінетів з 01 липня 2024року.
 2. Прийом заяв та мотиваційних листів з 05 липня по 02 серпня до 18:00 (через електронний кабінет вступника на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua) https://www.youtube.com/watch?v=egFulxCNSZA
 3. Подають заяви тільки у паперовій формі:

       абітурієнти, у разі подання документа про раніше здобуту освіту, інформація про який відсутня в ЄДЕБО, за умови що документи про освіту видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;

       у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії Коледжу.

 1. Оприлюднення списків осіб, рекомендованих для зарахування, не пізніше 12:00 07 серпня (зміна статусу абітурієнта відображається в електронному кабінеті вступника або на сайті).

       З 08.08 по 15.08 (до 12.00) особи, які отримали повідомлення в електронному кабінеті (або на сайті) про рекомендування до зарахування, можуть підтвердити вибір одного місця навчання в електронному кабінеті накладанням кваліфікованого електронного підпису абітурієнта.

       Особисто в Коледжі - абітурієнти, які подали заяву в паперовому вигляді.

       Підставою для зарахування особи на навчання є підтвердження вибору місця навчання, виконання вимог Правил прийому.

 1. Зарахування не пізніше 16 серпня.
 2. Подати документи в паперовому вигляді відповідно до переліку (http://elc.maup.com.ua/abiturientu/dokumenti-dlya-vstupu.html) можна

       з 05.07 по 15.08 (до 12.00) після подачі заяви та мотиваційного листа через електронний кабінет.

 1. Після 24.08 на сайті (рухомий рядок) буде розміщено інформацію про батьківські збори (укладання контрактів) та поселення до гуртожитку.
 1. Сплатити за навчання потрібно з 16 по 25 серпня (реквізити в приймальній комісії та на сайті). Оплата помісячна (мінімум місяць, максимум рік). Заочна форма здобуття освіти – оплата посеместрова.

 

Додаткова інформація:

     ТОВ «Голосіївський економіко – правовий фаховий коледж» надає знижку на навчання студентам зі статусом ВПО, студентам, батьки (один з батьків) – учасники бойових дій.

     Після підтвердження місця навчання в електронному кабінеті вступника для отримання знижки, потрібно в Приймальній комісії написати заяву та надати копії відповідних документів (довідку ВПО, посвідчення УБД).