Активісти технікуму обговорили актуальні питання студентської молоді у Голосіївській РДА
20 Грудня 2016

13 грудня у приміщенні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання Студентської ради.

Так, в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, пройшов лекторій відомого українського блогера, засновника “RadioDAY” Олександра Барабошка. Участь у заході взяли представники студентського самоврядування вищих навчальних закладів Голосіївського району, зокрема і активісти Економіко-правового технікуму при МАУП.

В ході лекторію обговорено актуальні питання для студентської молоді, а саме: як підвищити активність студентів, домогтися взаєморозуміння з місцевими органами влади та керівництвом вищих навчальних закладів.

Також, в рамках зустрічі запрошено Никончука Андрія Михайловича, провідного юриста України, який розповів про особливості нового закону № 5130 щодо методу та принципів нарахування стипендій.

Порядок денний засідання також передбачав організацію Дня Святого Миколая. Співголовою Студентської Ради при Голосіївській районній в місті Києві адміністрації запропоновано відвідати дітей з дитячих будинків-інтернатів та онкохворих дітей у лікарні.

Крім того, заплановано проведення спортивних змагань з міні-футболу серед збірних команд органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів на початку 2017 року.

За матеріалами Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації