Команда ЕПТ взяла участь у міському конкурсі «Кращий менеджер»
15 Грудня 2016

Нещодавно студенти Економіко-правового  технікуму при МАУП взяли участь у міському конкурсі «Кращий менеджер» серед закладів І-ІІ рівнів акредитації. Захід проходив у Коледжі ресторанного господарства.

На конкурсі команду ЕПТ при МАУП очолював викладач економічних дисциплін Олексій Михайлович Головін. Змагання проходили у 2 етапи: перший – відбірковий (проводиться у кожному навчальному закладі до Дня менеджера) та другий – підсумковий (проводиться в Київському коледжі ресторанного господарства). За правилами конкурсу нашим студентам потрібно було виконати 6 завдань: скласти тести для самоконтролю, вирішити виробничу ситуацію, розгадати кросворд, розв’язати ситуаційну задачу, надати коментарі ситуації на зображенні та скласти своє резюме.

 «Конкурс «Кращий менеджер» є одним зі складових реформування системи вищої освіти в Україні в напрямі оволодіння менеджментом як  обґрунтованою та якісно побудованою системою управління організацією. Завдяки ньому ви визначаємо вміння студентів добиватись поставлених цілей, використовуючи працю, інтелект, мотиви поведінки інших людей, формувати якості, необхідні для успіху. Конкурс «Кращий менеджер» сприяє підготовці спеціалістів, які будуть здатні реалізовувати сучасні надбання світового менеджменту в Україні» - розповіли організатори конкурсу.