Миколаївський ярмарок ЕПТ: українські забави, купа смаколиків та  селфі з Дідом Морозом
16 Грудня 2016

15 грудня в Економіко-правовому технікумі відбулося справжнє свято благодійництва – Миколаївський ярмарок.

«Увага, увага, увага! Ми розпочинаємо Миколаївський ярмарок. Напередодні свята усі діти очікують дива. Однак є такі, для яких диво майже нездійсненне – це онкохворі малюки. Сьогодні ми пропонуємо кожному учаснику ярмарку стати чарівниками, зібрати кошти від продажів і хоч на кілька кроків наблизити діточок до здійснення заповітної мрії – бути  здоровими!» - такими словами розпочався благодійний ярмарок в ЕПТ.

Біля входу до святкової зони усіх відвідувачів зустрічали ворожки, котрі пропонували дізнатися майбутнє. Охочі могли придбати за символічну плату передбачення у формі листівки зі стрічкою.

Одразу біля входу розташувалася зона армреслінгу, де студенти мірялися силою.

А неподалік від силачів гарна лікарка запрошувала усіх виміряти свою вагу і дізнатися «чи можна було далі куштувати ярмаркові смаколики чи ні».

Щодо ласощів, то на Миколаївському ярмарку столи просто ломилися від смачних страв: тут тобі і купа пиріжків з різноманітними начинками (м'ясо, сир, мак, вишні), і імбирне печиво у формі ялинок та звірят, і торти, і тістечка з фруктами, і пончики, і мафіни, і кекси, і желе.

Цікаву страву представили і студенти з назвою «Піца Комсомолка» від КП-21.

У самому центрі ярмарку майоріла красуня-ялинка, біля котрої усіх вітали зі святом Дід Мороз та Снігуронька. Дідусь разом зі своєю онукою пропонували відвідувачам ярмарку зробити селфі за символічну плату, а тим, хто не хотів фотографуватися, однак давав кошти на благодійництво, казкові персонажі дарували сердечко з написом «Я серцем з дітьми».

Атмосферу свята підтримував неймовірний діджей, у котрого можна було замовити пісню. Також у фотозоні студенти робили круті фото в образі найвідомішої цукерки світу – M&M’s.

А в кінці ярмарку працювали художниці, котрі за лічені хвилини створювали портрети студентів.

Усі зібрані кошти Миколаївського ярмарку будуть передані онкохворим діточками Голосіївського району м. Києва.

Організатори свята щиро дякують усім учасникам та відвідувачам: «Творімо добро разом!»