«Студент–ерудит»: як обирали найрозумніших у технікумі
28 Квітня 2016

27 квітня в Економіко-правовому технікумі при МАУП відбувся інтелектуальний конкурс з гуманітарних та економічних дисциплін «Студент – ерудит».

Участь у змаганнях за звання найрозумніших взяли три команди:

На початку заходу ведучі ознайомили учасників, журі та гостей з умовами конкурсу. Далі відбулося жеребкуванням, відповідно до якого була визначена почерговість виступів команд та присвоєно відповідний номер.

Першим конкурсним завданням стало «Знайомство». Кожна команда мала за  3 хвилини визначити назву, капітана, девіз, емблему і в оригінальній формі представити свою спеціальність (відділення). Максимальну кількість балів, яку могли отримати учасники становила – 10.

Наступним конкурсним випробуванням став «Брейн-ринг». Умови конкурсу були наступні:  на ігровому полі, яке складається з 30 клітинок різного кольору, зашифровано питання з гуманітарних та економічних дисциплін.  Команди почергово вибирають питання з відповідної дисципліни.  За правильну відповідь надається 2 бали, якщо відповідь неправильна, то право відповіді на питання переходить до іншої команди, при правильній відповіді команда отримує 1 бал. Саме у цьому конкурсі студенти технікуму найбільше виявляли набуті знання за період навчання в ЕПТ та свою ерудованість.

Наймоднішим і водночас найдипломатичнішим випробуванням став конкурс «Бізнес-леді».  Учасниці  команд демонстрували діловий стиль одягу, вміння вести себе перед великою аудиторією та рівень фахової підготовки. Журі оцінювало це випробування також за 10-ти бальною шкалою.

«Ділова розмова» – таку назву мало п’яте завдання інтелектуального конкурсу. В цьому випробувані члени журі оцінювали оригінальність та вміння використовувати ділову термінологію. Командам-учасницям надавалися короткі фрагменти з відомих фільмів, котрі необхідно було озвучити за однією з тем: ділові переговори, отримання або надання кредиту, звільнення або прийом на роботу, вирішення робочих конфліктів.

В процесі проведення конкурсу «Студент-ерудит» за правилами змагань журі давало додаткові бали командам за активність, згуртованість та підтримку вболівальників.

Тож за результатами інтелектуального конкурсу з гуманітарних та економічних дисциплін «Студент – ерудит» переможцями стала команда правознавців у складі: Володимира Зінченка, Альони Ясентюк, Олександри Куликової, Дар’ї Бондар , Яни Трєпачової та Анастасії Васюк.

Усі учасники та переможці були нагороджені книгами з іменними підписами проректора з наукової та виховної роботи МАУП Миколи Головатого.

За словами головного організатора конкурсу, першого заступника директора Сергія Чернєя основною метою проведення конкурсу є перевірка знань набутих студентами з навчальних дисциплін:

«Головними завданнями проведення конкурсу «Студент – ерудит» є підвищити інтерес у студентів до поглибленого вивчення економічних та гуманітарних дисциплін, стимулювати їх творче самовдосконалення та  зміцнити творчі контактів студентської молоді».