Студенти технікуму побували на показі документального фільму «Іловайськ. Лицарі неба»
26 Квітня 2016

26 квітня в кіноконцертному залі «Україна» МАУП відбувся показ фільму «Іловайськ. Лицарі неба».  Переглянути кінострічку прийшли й студенти Економіко-правового-технікуму при МАУП.

Презентували стрічку режисер студії 12й-кадр Катерина Стрельченко, сержант поліції полку особливого призначення «Дніпро-1», учасник подій у Іловайську Роман Зименко та оператор Дмитро Панков.

«Коли ми створювали цей фільм, ми не сподівалися, що його побачить така кількість людей. Фільм-реквієм, присвячений 15-ти хлопцям-добровольцям з полку «Дніпро-1». Історія кожного з них лягла в основу проекту. Це спогади близьких та друзів загиблих, розповіді свідків, що пройшли через криваве пекло кінця вересня 2014 року. Зараз ми зніматимемо продовження цієї стрічки. В полку «Дніпро-1» загинуло уже 30-ро бійців:15 із них у Пісках, саме про них ми знімаємо наступну частину» – Катерина Стрельченко.

Фільм-реквієм присвячено бійцям батальйону «Дніпро-1», які загинули під час виходу з Іловайського котла. У документальній стрічці зібрано спогади рідних, друзів і побратимів загиблих воїнів, щоби показати, ким вони були, про що мріяли, чому пішли на війну…