Студентка технікуму здобула Гран-прі конкурсу «Пісенний вернісаж»!
07 Грудня 2016

«Ця неба ясна, неосяжна синь. Мов пісні народу мого широчінь… І глибшого в світі нема океану, ніж пісні вкраїнської справжня глибинь»  такими словами 6 грудня розпочався вокальний конкурс  «Пісенний вернісаж» у МАУП.

Цьогоріч конкурс української пісні був присвячений Дню Збройних Сил України.

«Щороку ми проводимо цей конкурс задля посилення національно-патріотичного виховання студентської молоді. У 2016-му «Пісенний вернісаж» вдвічі символічніший, адже ми присвятили його 25-річниці Збройних сил України.  Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Наші учасники своїми піснями вітатимуть усіх оборонців, які віддають свої знання, силу, мужність і професіоналізм за для захисту нашої держави» зазначила начальник відділу позанавчальної роботи МАУП Валентина Слісаренко.

У кіноконцертному залі «Україна» зібралося чимало поціновувачів вокального жанру. Учасники виконували естрадні та народні пісні. Головною умовою участі у конкурсі було виконання пісні українською мовою. Оцінювало конкурсантів журі у такому складі:

Суддівські пера напоготові. Зала приготувала долоні для аплодисментів і учасники розпочали змагання…

Першою на сцену вийшла студента Інституту права Ілона Кушнір. За традицією перед конкурсом студенти заповнюють анкети і описують у них найяскравіші факти свого життя. Тож деякими цікавинками з анкет поділилися із глядачами ведучі Юлія Кінзерська та Микола Шевченко. Так про Ілону розповіли, що вона підтримує свою рідну мову в піснях українських виконавців, тому для виконання у конкурсній програмі обрала пісню «Мальви».

Другою на сцені виступала студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Катерина Данько. Ведучі зазначили, що Катерина цінує творчість співачки Марії Яремчук за виконання  українських пісень і відновлення давніх українських традицій. На конкурсі Катерина виконувала мелодійну пісню «До ранку».

Із піснею «Чого являєшся мені у сні» на слова видатного українського Каменяра Івана Франка виступив студент Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій Валерій Кудренко. Емоційне, стильне і фірмове – так можна охарактеризувати виконання пісні Валерієм.

Зовсім іншою на сцені була студентка Інституту соціальних наук і самоврядування Віталія Ніколаєва. Надзвичайно проникливо, ніжно до мурашок вона заспівала пісню Христини Соловій «Тримай». Родзинкою виступу дівчини стала гра на маракасах. Здавалося б музичний інструмент Латинської Америки, котрий  використовують під час запальних танців, ніяк не можна було уявити під час виконання повільної пісні. Але експеримент Віталії напрочуд вдався!

«Завдяки конкурсу хоче втілити свою мрію у життя» – так описали ведучі конкурсантку з Економіко-правового технікуму при МАУП Яну Засенко. Вокалістка виконала відому пісню гурту The HARDKISS «Прірва». Ця пісня, за словами фронтменів гурту, створювалась під враженням від того, що люди перестали чути і розуміти один одного. Тому Яна, виконуючи хіт, закцентувала у пісні на найголовнішому рядку «Запам'ятай мене, я вічно житиму під скронями твоїми», чим викликала у зали шквал оплесків.

Анна Кулініч, студентка ЕПТ при МАУП, заспівала на конкурсі  пісню «Милий», в котрій розповіла історію свого власного кохання.

Студентка технікуму Владислава Перцьова виконувала пісню «Чарівна скрипка». Своїм проникливим співом вона вразила не лише глядацьку залу, але й серця суддівської колегії.

«Конкурсантка обрала пісню про вічне почуття кохання, котре надихає любити життя і цінувати тих, хто знаходиться поруч із тобою» – під такі слова на сцені вокального конкурсу «Пісенний вернісаж» з’явилася студентка Інституту міжнародних відносин і лінгвістики Анна Кучмай, виконавши пісню «Мої крила».

Ще досить юна і нова зірочка технікуму Вікторія Тюріна  на конкурсі впевнено заспівала хіт Злати Огневич. Вікторія обожнює українську мову та бажає аби люди не забували  її красу, а тому і пісню обрала тематичну – «Моя мелодія».

Завершувала конкурсну програму неодноразова учасниця вокальних конкурсів та концертів Академії студентка Інституту соціальних наук і самоврядування Аліна Левенчук. Завдяки конкурсу Аліна хотіла отримати багато позитивних емоцій та море посмішок, саме тому заспівала одну з найвідоміших пісень української естради «Дикі танці».

З такою палітрою музичних композицій та різних голосів журі було досить важко визначити переможця. Після довгих і напружених обговорень місця та номінації розподілилися таким чином:

У номінації «Приз глядацьких симпатій» перемогла Віталія Ніколаєва;

«Приз симпатій журі» виборола Владислава Перцьова;

диплом 3-го ступеня здобула Аліна Левенчук;

диплом 2-го ступеня у  Ілони Кушнір;

диплом 1-го ступеня отримав Валерій Кудренко;

Гран-прі конкурсу української пісні «Пісенний вернісаж» виборола Яна Засенко. 

Усі конкурсанти отримали дипломи лауреатів конкурсу та призи.

 

Вітаємо вокалістів!