Технікумівці відсвяткували Міжнародний день студента
18 Листопада 2016

Щороку 17 листопада в Економіко-правовому технікумі по-особливому урочисто і радісно, адже цього дня здобувачі освіти святкують Міжнародний день студента.

Тож за гарною традицією технікуму цьогоріч святкування розпочалося у кіноконцертному залі «Україна», де зібралися студенти ЕПТ при МАУП, усіх інститутів Президентського університету Академії та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП.

Перед початком святкового дійства ми поцікавилися у студентів різних курсів ЕПТ що вони хотіли б побажати своїм одногрупникам:

Аліна Литвин: «Міжнародний день студента – більше ніж просто свято. Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Це час, коли найбільша проблема – сесія, що насувається, а сама очікувана дата – День студента. Хочу побажати усіх нашим одногрупникам гідно нести звання студента та отримати якісну сучасну освіту у технікумі!»;

Володимир Зінченко: «Вітаю усіх своїх одногрупників та студентів Економіко-правового технікуму з днем студента! Щиро бажаю студентам здоров’я, успіхів у навчанні та творчого натхнення. Цінуйте унікальну можливість отримати освіту в одному з найкращих технікумів України. Користуйтеся набутими знаннями та будьте фахівцями своєї справи!»;

Валерія Лебедєва: «Я хочу побажати усім здійснення найзаповітніших мрій. Будьте щасливими і посміхайтеся кожному дню вашого життя».

Урочистий концерт розпочав проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий, зазначивши історичні витоки свята:

«Сьогодні ми святкуємо цікаве й унікальне свято з присмаком журби – Міжнародний день студента. Усе почалося з розгону поліцією і підрозділами СС мирної демонстрації з нагоди 21 річниці створення Чехословацької Республіки 28 жовтня 1939 року в Празі, під час якого був тяжко поранений студент медичного факультету Ян Оплетал. 11 листопада він помер. Його похорон, який проходив 15 листопада, перетворився у протест проти окупації. У ніч з 16 на 17 листопада відбулися масові арешти чеських студентів у Празі та інших університетських містах, було  арештовано понад 1200 студентів. А вже 1941 року в Лондоні Міжнародна Рада Студентів ухвалила заяву, у якій 17 листопада в пам'ять про події в Чехії було оголошено Міжнародним днем студентів».

Також на святі було надано слово ректору Міжрегіональної Академії управління персоналом Миколі Курку, котрий привітав студентів і підкреслив, що студентські роки є не тільки роками здобуття вищої освіти, але й це роки активного громадського життя. Микола Несторович закликав усіх  проявляти себе, а керівництво і працівники Академії з радістю будуть заохочувати ідеї студентів і допомагати їх втілювати.

На святі кращих студентів було відзначено високими академічними нагородами за активну участь у житті МАУП, громадську діяльність та значні досягнення у навчанні і науковій діяльності.

 

 

А далі на усіх студентів чекав святковий концерт, який цьогоріч можна назвати по-справжньому «Міжнародним», адже участь у ньому взяли не тільки студенти-українці, але й іноземні студенти МАУП. Такого різноманіття номерів давно вже не було в Академії: студенти співали пісні різними мовами світу, грали на музичних інструментах та демонстрували різноманітні стилі танців. Своїми талантами вразили студенти з Еквадору, котрі  майстерно грали шедеври світової класики на скрипках. Яскравим виступом вразили танцюристи з ансамблю «Кавказ», які з перших секунд свого виступу запалили залу і прикували погляди глядачів до сцени.

Зірки технікуму дивували глядачів своїми вокальними даними: Маргарита Уйбарі виконала «Вальс » з кінофільму «Татусеві доньки», Яна Засенко мелодично заспівала пісню з репертуару І.Федишин «Твоя», а Катерина Данько зворушила усіх майстерними  виконанням твору «Ти мій».

 

Свято завершилось, а студентський запал на досягнення освітніх  та творчих вершин залишився на цілий навчальний рік!