Напередодні найбільшого православного свята Великодня учні київських шкіл презентували студентам Економіко-правового технікуму при МАУП виставку декоративно-прикладного мистецтва.
У сучасному світі, наповненому шаблонами, так хочеться виділитися з натовпу. Нand-made – це ковток свіжого повітря, це спосіб висловити свою дивовижну індивідуальність. Тому учні середніх загальноосвітніх шкіл №286 та № 108 презентували студентам технікуму «свій свіжий ковток» – виставку hand-made робіт.
Букети та дерева бажань
Квіти у будь-який час залишаються найбільш універсальним подарунком і способом проявити увагу. Ми даруємо їх на свята, дні народження і пам'ятні дати, вчителям та викладачам, колегам на роботі. Але хто сказав, що букет повинен бути обов'язково з квітів? Над цим питанням задумалися учні шкіл і вирішили створити букети, зроблені власноруч за незвичною технікою, і представити їх на виставці.
Крім букетів, учні презентували і новий сучасний напрям декоративно-прикладного мистецтва – топіарій. Це маленькі декоративні деревця, які ще називають європейським деревом або Деревом щастя.
Оригінальні листівки
Не менш цікавими роботами стали і саморобні листівки. Однак це не просто сувеніри, а чудові вироби, яскраві , мальовничі, вони ніби наповнені теплом, сердечністю, доброзичливістю дітей, які їх створювали.
Нand-made ляльки
Родзинкою виставки стали hand-made ляльки. Традиції виготовлення м’якої іграшки в народному декоративному мистецтві прийшли до нас з глибин століть. Іграшки шили для дітей, вони служили оберегами сімейного вогнища. І хоча художні традиції м'якої іграшки живуть і розвиваються в сучасній промисловості, звичайно, іграшка, виготовлена своїми руками має більшу цінність і значимість. Багатство фантазії і майстерність рукодільниць неабияк вразили студентів технікуму!
Протягом роботи виставки студенти та викладачі Економіко-правового технікуму змогли насолодиться красою учнівських робіт, а деякі зарядилися натхненням від учнів на створення власних шедеврів.