Студент ЕПТ Юрій Топчій увійшов в десятку кращих знавців інформатики!
24 Травня 2017

17-19 травня 2017 року на базі Нововолинського електромеханічного коледжу відбувся ІІІ (заключний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

«Х Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу, формування команд для участі в міжнародних олімпіадах», - зазначають організатори олімпіади.

Економіко-правовий технікум  при МАУП представляв студент ІІІ курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Юрій Топчій.

За годину до початку Всеукраїнської олімпіади методом жеребкування серед викладачів інформатики та комп’ютерної техніки, які супроводжали учасників олімпіади, оргкомітет сформував склад журі та лічильної  комісії. З метою прозорості проведення олімпіади, всі тестові питання та практичні завдання з бази, яка була сформована з надісланих завдань, закодував оргкомітет та передав голові лічильної комісії. Шляхом жеребкування було обрано конкурсні завдання з бази. А безпосередньо перед виконанням конкурсних завдань кожному учаснику надавали два індивідуальних коди: перший – на тестування, другий – на виконання практичних завдань. Якість виконання завдань визначали члени журі.

За результатами олімпіади Юрій Топчій увійшов в десятку кращих знавців інформатики!