Студентську раду ЕПТ при МАУП очолюватиме Аліна Осовська!
12 Листопада 2017

На сьогоднішній день в Україні студенти беруть активну участь у забезпеченні якості вищої освіти та управлінні вищими навчальними закладами, яке здійснюється через органи студентського самоврядування. Така колективна, солідарна участь розглядається керівництвом навчальних закладів і системи освіти не просто як додаткова гарантія освітніх послуг вимогам студентів і роботодавців, а й як суттєвий чинник соціалізації молоді, зростання її політичної та правової культури й суспільної активності, що дозволяє студентам на практиці ознайомитися з функціонуванням навчального закладу і системою представницької демократії.

Таких принципів студентського самоврядування дотримуються і в Економіко-правовому технікумі при МАУП. Студентська рада ЕПТ при МАУП – це команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю та бажаннями студентів.

Нещодавно у технікумі відбулися вибори голови Студентської ради. Почався захід зі звіту попереднього голови студентського самоврядування Володимира Зінченка.

Володимир відзвітував про проведені студентські масові заходи та організацію дозвілля протягом свого головування. Варто відзначити, що за час перебування Володимира Зінченка на посаді голови Студентської ради ЕПТ при МАУП, технікумівці неодноразово ставали переможцями різних змагань, брали активну участь у громадських заходах, виборювали призові місця у конкурсах, що значно сприяло всебічному розвитку кругозору молоді технікуму.

Цьогоріч новою головою Студентської ради Економіко-правового технікуму обрано студентку 2-го курсу спеціальності «Право» Аліну Осовську.

Вітаємо новообрану голову студентського самоврядування та бажаємо плідної праці та результативної роботи.