Свято благодійництва в ЕПТ - Миколаївський ярмарок
20 Грудня 2017

19 грудня українці відзначають свято доброзичливості, теплоти та турботи - День Святого Миколая.

За легендою  Миколай прославився своєю чуйністю і допомогою нужденним. З ранніх років він виділявся серед інших особливою любов'ю та співчуттям до оточуючих, завжди допомагав бідним, роздавав убогим монети, залишаючи у своїх руках тільки необхідне. За милосердя Миколая отримав велику подяку і шану від людей і був піднесений до рангу святих.

Тож 19 грудня в Економіко-правовому технікумі відбулося справжнє свято благодійництва – Миколаївський ярмарок. За словами організаторів його основною метою було зібрати кошти від продажів для дітей із дитячого притулку, яким так необхідна турботу і увага, особливо у ці святкові дні.

На Миколаївському ярмарку усі охочі могли скуштувати власноруч приготовані солодощі, взяти участь у флешмобі зі Снігуронькою та Дідом Морозом, а також пройти майстер-класи з декоративно-прикладних ремесел.

 

Родзинкою цьогорічного ярмарку став майстер-клас  з розписування пряників від Олександри Куликової.

Організатори свята щиро дякують усім учасникам та відвідувачам, особлива подяка студентам технікуму, Інституту реклами та  Міжрегіональної Академії управління персоналом, а також учням ліцею "Престиж" при МАУП.

Коли умієш ділитися з ближнім, направду примножуєш добро навколо!