Технікумівці - срібні чемпіони зі стрітболу!
04 Листопада 2017

2 листопада відбулися щорічні змагання зі стрітболу серед студентських команд МАУП.

Участь у Чемпіонаті взяли 7 команд. Бойовий настрій суперників відчувався із перших розіграшів. Команди вели запеклу боротьбу на ігровому майданчику і ні на мить не поступалися одна одній. У фіналі зійшлися команди Економіко-правового технікуму при МАУП та Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів.

Команда технікуму здобула срібло Чемпіонату МАУП зі стрітболу. Третю сходинку посіли студенти Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук, перше місце у Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів.

Тож імена наших срібних чемпіонів: Ілля Ткалич, Юлія Мала та Олександр Дерев’яга!

Довідка: З’явився цей вид спорту у 1950-х роках у бідних кварталах США. Стрітбол – це вуличний баскетбол, який відрізняється від класичного кількістю гравців та зоною гри. У змаганні  беруть участь 2 команди. Кількість гравців команди може змінюватись, однак зазвичай в командах їх по 3. Невід'ємною частиною стрітболу, що вирізняє її від баскетболу, є заохочуване виконання трюків з м'ячем під час гри та різноманітних слем-данків (slam dunk). Іншою особливістю стрітболу є можливість «грубої» гри, тобто використання деяких силових прийомів та відволікаючих маневрів для проходу до кільця суперника. Стрітбол прийшов в Україну у 1995 році. З цього часу його розвитком займається федерація баскетболу України.