Тріумф: І, ІІ та ІІІ місця конкурсу «Пісенне мереживо» у технікумівців!
02 Грудня 2017

«Ще декілька днів і зима переможно закрокує Україною, несучи з собою не тільки примхи погоди, а й цілий місяць веселих, улюблених для українців свят: день Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреще», - у такому натхненному настрої днями розпочалося ще одне свято для студентів - конкурс «Пісенне мереживо»… конкурс, що об’єднав під одним дахом студентів Економіко-правового технікуму, Міжрегіональної академії управління персоналом та НВК «Престиж».

Учасники пісенного змагання виконували різдвяні та новорічні композиції, створюючи заздалегідь святковий настрій кожному глядачу зали.

А оцінювало конкурсантів вельмишановне журі на чолі з володарем Гран-прі конкурсу «Мотив для двох», проректором з наукової та виховної роботи МАУП Миколою Головатим.

На конкурсі технікумівці представили цілу палітру новорічного настрою.

Ольга Соловей заворожила залу виконанням пісні  з репертуару Марії Собко «Новий рік», закликаючи загадати бажання на порозі Нового року, яке має неодмінно здійснитися. Ернест Гбур також зачарував залу мелодичним співом твору  Тіни Кароль «Намалюю тобі зорі».

Справжній вибух емоцій створив квартет технікуму у складі Максима Нагнибіди, Володимира Зінченка, Владислава Сморжова  та  Олексія Олійника, виконуючи шедевр гурту «Дискотека Аварія» «Новогодняя».

А  от різдвяний настрій подарували присутнім Катерина Данько заспівавши «Рождественскую» та дует Софії Захлібної й Юлії Рудницької з піснею «Оживай, Різдво». «Мереживом голосу» і піснею «Сніг» вразила глядачів Ірина Климчук. Ну, і як же ж без нетлінних англомовних шедеврів! «Let It Snow!» у виконанні Максима Нагнибіди та «Jingle bells» Володимира Проценка викликали справжню бурю овацій у глядацької зали.

 

 

Усі учасники отримали дипломи лауреатів і подарунки. А серед переможців технікумівці: І місце у квартету ЕПТ, другу сходинку посів Ернест Гбур, ІІІ позицію посів Максим Нагнибіда.

Вітаємо золоті голоси технікуму!