25 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОМУ ТЕХНІКУМІ ПРИ МАУП !
25 Травня 2022

ЧИ ЗНАЄШ ТИ,  НАШ МАЙБУТНІЙ СТУДЕНТЕ,  ЩО НАШ ТЕХНІКУМ МАЄ     БАГАТО   ПЕРЕВАГ  НАД  ТВОЄЮ ЧУДОВОЮ ШКОЛОЮ?


 1. У   Технікумі Ти отримаєш професію  значно раніше, ніж однолітки, які залишаються навчатися у школі( наприклад, студенти, які навчаються у нас за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»  отримають диплом  уже через три роки після вступу) . А в цей час Твої  однокласники закінчать лише І курс університету .  

 2. 2. У нас нові престижні спеціальності, з якими Ти обов'язково знайдеш себе на ринку праці!Можна  вчитися навіть за двома спеціальностями (друга - заочно) . А ще, як  випускник Технікуму, Ти можеш вступити до  нашої ж Академії відразу на ІІІ курс! І навчатися, звичайно, будеш за скороченим терміном ( не 4, а тільки 2  роки!) . І оплата за навчання буде майже вдвічі  нижча,  ніж у тих, хто прийде сюди зі школи, а не з Технікуму!

 3. У Тебе будуть  значном кращі умови для майбутнього працевлаштування (майже  всі  випускники ,  закінчуючи магістратуру, уже мають трудовий стаж і  справжній досвід роботи). А це величезна перевага для роботодавця!!! До речі, її, ту саму роботу,  Ти зможеш знайти ще під час проходження практики в Технікумі, адже базами нашої практики є найвідоміші в Україні банки, туристичні фірми, юридичні установи, успішні підприємства.

 1. Можливо, Ти бачиш себе науковцем ? Або викладачем? Тоді у Тебе буде   більше можливостей займатися профільною (галузевою) науковою діяльністю: Ти  матимеш змогу  брати участь в олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, конференціях, професійних майстер-класах і тренінгах і навіть публікувати свої статті у різноманітних наукових виданнях!

 2. З Тобою працюватимуть не тільки вчителі, але й висококваліфіковані викладачі, які мають досвід практичної роботи.  А оцінки Ти будеш отримувати відповідно до Європейської кредитної трансферно-накопичувальноїсистеми (ЄКТС), - тобто, твій диплом буде визнаним і за кордоном теж! 
 3. Ти  не киянин? У безпосередній близькості від технікуму знаходяться непогано облаштовані гуртожитки, і Ти зможеш там жити.І ще ми дуже зручно розташовані у Києві: центр міста,  метро та автовокзал – поруч, тут зручні транспортні розв'язки.

 4. Ну і, звичайно, не забувай про власний соціальний статус!! Погодься, «студент» звучить значно солідніше, ніж «школяр»! А якщо серйозно, то самостійним і незалежним Ти станеш тут удвічі швидше, ніж у школі! 
   На Тебе чекає веселе студентське життя: численні туристичні подорожі , творчі та інтелектуальні проекти, безкоштовні гуртки та секції, конкурси, змагання, фестивалі  і ще багато чого, що заповнить Твоє життя новим цікавим змістом! 

  ТОБІ УЖЕ ЦІКАВО? ХОЧЕШ БУТИ З НАМИ? ТОДІ ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС   УЖЕ  28 ТРАВНЯ, У ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!  У ЦЕЙ ДЕНЬ МИ  КОНСУЛЬТУЄМО ОНЛАЙН І ОФЛАЙН.  ПОПЕРЕДНІ ДОВІДКИ - ЗА ТЕЛ: 258-21-24;  067 440-48-02.