20 Вересня 2018

     Традиційне свято «Дебют першокурсника» відбулося учора у таборі «Лісовий» (Пуща –Водиця). Упродовж усього дня тут проходили різноманітні цікаві заходи, де учорашні школярі демонстрували власні вокальні та хореографічні навички, грали у футбол та у волейбол, брали участь у шахових турнірах, змагалися у мистецтві скріпінгу.

     А відкрилося свято урочистою лінійкою: першокурсників привітали ректор МАУП М.Н. Курко та директор ЕПТ при МАУП К.П. Чорна, а також старшокурсники; усі присутні заслухали Кодекс честі МАУП та виконали Гімн Академії.

     Після цього кожний підрозділ МАУП представив свою візитку; студенти Технікуму порадували глядачів програмою «Зустрічайте, це ми!». Особливо тепло зустріли глядачі пісенні творчі дебюти Ірини Бочковської, Ірини Сучкової, Ксенії Яковлєвої, Жасмин Літовченко; шедеври власної творчості подарували першокурсникам Катерина Данько, Ірина Клімчук, Ольга Соловей, Юлія Рудницька, а ведучими свята були Аліна та Ілона Осовські.

     Завершилося свято традиційною студентською кашею, а усі його учасники, які особливо відзначилися у творчих і в спортивних змаганнях, будуть нагороджені під час святкування козацької Покрови у МАУП