ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МАУП
05 Квітня 2018

     3 квітня Академія святкувала своє 29-ліття. Саме стільки років  пройшло з тих пір, як    перший  студент переступив поріг  МАУП. За  цей час виникло чимало хороших традицій, і одна з них - це проведення весняного фестивалю «Артпалітра», під час якого студенти і співробітники діляться шедеврами власної творчості. Так, в цьому році відбулася виставка декоративно - прикладного мистецтва, парад національних кухонь, фестиваль музичної творчості. 

     На святкування дня народження Академії завітали студенти, викладачі та працівники МАУП, Економіко-правового технікуму та вихованці ліцею «Престиж». Відкрив фестиваль проректор з наукової та виховної роботи Микола Головатий, привітавши усіх зі святом та вручивши подяки студентам Технікуму та інститутів Академії.   

     Під час святкування у залі працювали художники, фахівець з мехенді, майстри з виготовлення іграшок. Уже традиційно своїми творчими здобутками здивували відвідувачів студенти та педагоги Інституту реклами, - безперечно, цей навчальний заклад об’єднує найталановитіших митців. Після завершення виставки та частувань усі присутні були запрошені до кіноконцертної зали «Україна»,  щоб переглянути концерт, який  підготували віртуози-вокалісти та майстри танцю. Технікумівці виявили себе не лише відмінними кухарями, які порадували присутніх безліччю національних страв, але й  стали у цей день зірочками сцени: у вокальному шоу відзначилися Ірина Климчук та Владислав Сморжов, Катерина Данько, Аліна та Ілона Косовські, Ернест Гбур, Софія Захлібна та Юлія Рудницькі, Володимир Зінченко, Катерина Пономаренко.