ДЕНЬ ЗНАНЬ-2022  У ТЕХНІКУМІ
01 Вересня 2022

Урочистими  зборами першокурсників у кіноконцертній залі «Україна   офіційно  розпочався новий навчальний рік в Економіко-правовому технікумі при Міжрегіональній Академії управління персоналом.  1 вересня  у стінах зали  зібралося  півтори  сотні юних технікумівців, батьки, почесні гості, адміністрація МАУП, педагоги.  

   На початку святкової програми на  екрані ожили картини  з тисячолітньої історії нашої  держави після чого усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих захисників. Гостями студентів у цей день були представники мистецької еліти: заслужена артистка України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів камерної музики,  солістка Капели ім. Ревуцького  Валентиина Іваненко, соліст Капели,  вокаліст,  учасник проекту  «Голос Країни» Олександр Палюшкевич,  український композитор і громадський діяч, провідний майстер сцени Капели ім. Ревуцького Віктор Миколайович Грицишин,  а також начальник відділу у справах молоді та спорту  Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації  Микола Миколайович Прокопенко, які щиро і натхненно вітали новоспечених студентів: артисти- музичними творами «Там біля тополі» та «Гімном січових стрільців» , а очільник молоді району - палкою  промовою .  Удвох із  проректором   Академії, доктором наук з державного управління  Катериною  Павлівною   Швець вони здійснили символічну посвяту першокурсників  у студенти та побажали  їм щасливої подорожі у Країну Знань, наповненої святами, пригодами і  наукою Про майбутнє життя, про нові реалії і виклики студентства говорив зі своїми вихованцями директор Технікуму С.І. Чернєй, а  ректор Академії у 2003-2006  роках,    доктор політичних наук   академік   Микола Федорович Головатий     прочитав першу вступну лекцію «Ми – українці: честь і слава незламним».

Особливо трепетно зустріли усі присутні доктора юридичних наук, професора, учасника бойових дій Лисенка Сергія  Олексійовича: захисник Києва, продовжуючи тему вступної лекції, розповів про  перші дні війни, про оборону столиці, про бойових побратимів. У щемкому зверненні до студентів, колег,   батьків  лектор  запевнив,  що  департамент  безпеки МАУП, який він очолює, докладе усіх зусиль, щоб навчання дітей і праця  педагогів  були захищені від будь- яких посягань на життя, на здоров´я, на спокій  вихованців і персоналу.       

 Тож зі святом вас, дорогі студенти, викладачі, батьки і усі причетні до такої важливої і почесної галузі суспільного буття як освіта, -з Днем знань  усіх, хто навчається, і усіх, хто навчає!   І нехай новий навчальний рік стане  новим  кроком до  найвищих вершин у житті, хай кожен новий студентський день буде наповнений успіхами та злетами!