Дні пам'яті у технікумі
26 Лютого 2018

     Урочистий реквієм на честь пам'яті Героїв Небесної сотні та усіх полеглих у лютневих подіях відбувся на днях в Економіко- правовому технікумі при МАУП. Гостями студентів та педагогів були засновники та активісти проекту « Славетні епохи України»: автор та керівник проекту Олег Дурмасенко , науковець, історик Сергій Ільчишин, учасник АТО Олег Завілінський. У своєму зверненні до молоді Олег Дурмасенко, батько загиблого у боях під Пісками воїна –героя Олексія Дурмасенка, наголосив: «Враховуючи те, що протягом останніх майже 400 років пропаганда царської Росії, СРСР та РФ нахабно «приватизує» наших Героїв та нашу Історію, українські традиції, які не мають нічого спільного з відповідниками Московії, ми, сини славетних пращурів княжої доби, нащадки козаків, маємо нести правду у суспільство і очищати інформаційне поле від облудної російської пропаганди. Ми повинні акцентувати увагу суспільства на історії державності України та на національних видатних особистостях, які, незважаючи на численні перешкоди, відчайдушно та принципово стояли до кінця за правду та волю українського народу»

     Цікавою і некласичною була лекція історика Сергія Ільчишина. Лектор розповідав про могутність нашого древнього народу та міць нації, яка за всі віки існування, незважаючи на знищення та приниження, не схилилася, а, навпаки, починає сьогодні відтворення великої історичної державності у Східній Європі, що в майбутньому може стати авангардом та новим диханням у законсервованому соціумі старої Європи. П’ять стендів «Славетні епохи України» (із зображенням головних героїв та головних символів кожної з них) допомагали відтворити шляхи формування української нації.

     Тепло зустріли студенти і учасника бойових дій Олега Завілінського, який розповів слухачам про молодих побратимів, про їх бойові будні , про справжні реалії війни на сході України. У слові – відповіді директор Технікуму Катерина Чорна висловила вдячність гостям за чудовий освітній проект, - адже він виховує у юних українців усвідомлення їх прямої причетності до нашого древнього, могутнього і красивого народу, спадщину якого усі ми сьогодні маємо захищати.