ДО УВАГИ СТАРШОКЛАСНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ ГОЛОСІЇВЩИНИ!   ДОЛУЧАЙТЕСЯ  ДО   КРАЄЗНАВЧОГО  КОНКУРСУ     «МОЄ ГОЛОСІЄВО»
12 Травня 2021

До Дня столиці у районі стартує  конкурс  відеоробіт та презентацій  «Моє Голосієво», присвячений пам’ятним місцям Голосіївщини . Тематикою цих робіт  можуть бути як  окремі туристичні об’єкти,   так і  мікс історико-краєзнавчих пам'яток, а також  урбаністичні мотиви  (привабливі сучасні  новобудови);  паркові, храмові  ансамблі, інші архітектурні комплекси та куточки природи на вибір автора, які розміщені (повністю або частково) на території Голосіївського району.   

                                   Вимоги до конкурсних робіт:

 До участі у конкурсі подаються : 1) презентації (PowerPoint); 2) відеоролики ( формат- 1080*1920, тип файлу-  mov або mp4). Тривалість презентації або відео   – від  3 до 10 хвилин.  Конкурсні роботи будуть оцінюватися  в обох номінаціях окремо ( І, ІІ,  ІІІ місце). Конкурсні роботи мають містити текстове або звукове  оформлення (  авторський  коментар, музичний супровід).  та відповідати нормам етики і моралі. Творчі проекти, які подаються на Конкурс, мають   містити  візуальну ідентифікацію нині діючих  або втрачених об’єктів, а також бути оригінальними й вільними від прав третьої сторони.

У Конкурсі можуть брати участь  вихованці закладів   професійної освіти, студенти технікумів ( фахових коледжів), учні –старшокласники. До участі у Конкурсі допускаються  авторські колективи  ( гуртки, класи, групи осіб ).  

Учасники - переможці  будуть нагороджені дипломами та цінними відзнаками Оргкомітету - Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації  та Ради Директорів вищих освітніх закладів  І-ІІ рівнів акредитації м. Києва, а також безкоштовною туристичною поїздкою. Керівники закладів – активних учасників, педагоги -  наукові керівники, консультанти конкурсантів отримають окремі  відзнаки  Оргкомітету (грамоти, дипломи, подяки Голосіївської райдержадміністрації, Ради директорів закладів фахової передвищої освіти, журі конкурсу).

      Конкурсні роботи мають бути надіслані до 21  травня 2021 року на електронну адресу (прив’язаний до неї Google диск myGolosiiv@gmail.com  

( див. інструкцію нижче)).    

 

                               Інструкція для надсилання  конкурсних  робіт:

Для подання  матеріалів на конкурс необхідно прикріпити відповідні файли (відео, презентації, тощо) до електронного листа та надіслати їх на електронну адресу: myGolosiiv@gmail.com У випадку, якщо Ваш поштовий сервіс не підтримує можливість надсилання об'ємних файлів, слід скористатися сервісом fex.net. Для цього необхідно перейти  за вказаною адресою, або,  натиснувши на посилання,  натиснути кнопку "Send Files" ("Надіслати файли"). Після чого перетягнути файли  заплановані  для надсилання в середню частину вкладки ) або скористатись кнопкою "Select Files" ("Обрати файли"). Далі - дочекатись завершення зворотнього відліку.

 Обрати  пункт "Get Link" ("Отримати посилання") та скопіювати надане сервісом посилання. Надіслати отримане посилання на зазначену вище електронну адресу, обов'язково зазначивши   в  темі листа свої прізвище, ім'я та по батькові, та повідомивши  інформацію про навчальний заклад та викладача –наукового керівника.