ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 1-2 КУРСІВ ТА УСІХ, ХТО ГОТУЄТЬСЯ ДО СКЛАДАННЯ ЗНО!
02 Квітня 2020

   6 квітня 2020 року  о 10:00   стартує  загальноукраїнський проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.  Транслюватимуться уроки з української мови, української літератури, 
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології, які можуть бути корисними для студентів  молодших курсів технікумів, коледжів, а також для всіх, хто складатиме ЗНО.   Заняття   можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним  курсом  також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті. Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00. На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео. Розклад додається нижче (фото).

   Адміністрація Економіко-правового технікуму при МАУП  закликає студентів та  батьків  1 і 2 курсу , а також усіх бажаючих долучитися до перегляду цих   уроків, а також нагадує про необхідність вчасно  виконувати завдання , викладені на цьому сайті у розділі «Дистанційне навчання».  Залишаємось вдома! Вчимось вдома!