ЕКСКУРСІЯ, ЮРИДИЧНА ВІКТОРИНА І ЦІКАВИЙ КВЕСТ З ПРАВА:  У ШОСТОМУ ААС ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ    ДЛЯ СТУДЕНТІВ   ЕПТ ПРИ МАУП
15 Червня 2021

    Студенти  відділення «Правознавство і соціальна робота»  під керівництвом викладача Шилкіної С.Г.  завітали до Шостого  ААС Екскурсанти висвітлили свою мету Дня відкритих дверей на спеціальному плакаті, а потім поринули в інформаційне слайд-шоу,   заздалегідь підготоване   працівниками  суду: керівником відділу управління персоналом Владиславою  Новак і начальником  інформаційного центру Антоніною Коваленко. Проєктор в залі судового засідання транслював кадри з графіками, фото й текстами, а наші гіди розповідали про суд, його юрисдикцію, діяльність та проєкти, суддів і судову систему України в цілому. Студентів зацікавило як виглядає судова справа, а також її подорож (проходження) відділами суду: від канцелярії і аж до зали судового засідання.

    Юридична вікторина, тематичні пазли й цікавий квест допомогли швидко запам’ятати всіх учасників судового процесу; а в ролі адвокатів  представники команд на власному досвіді переконались, як швидко і зручно можна отримати справу для ознайомлення. Гості були вражені  чудовою організацією Дня відкритих дверей і побажали завітати сюди знову, а  ще –  побачити  себе частиною  такого талановитого колективу.