МАУП вшановує українських спортсменів і тренерів
14 Січня 2022

14 січня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів та тренерів Асоціації спортивної боротьби міста Києва за підсумками 2021 спортивного року.

Присутніх спортсменів привітали Президент Асоціації спортивної боротьби м. Києва Ростислав Георгійович Щокін, олімпійський чемпіон Афін 2004 року, триразовий чемпіон світу та чемпіон Європи з вільної боротьби Ельбрус Сосланович Тедеєв та багаторазовий чемпіон Європи з боротьби греко-римського стилю Жан Венсанович Беленюк.

Цінними подарунками та грошовими преміями від Президента Асоціації спортивної боротьби м. Києва було відзначено 42 спортсмени та 28 тренерів.

В спорті найвищих досягнень безперечними лідерами є борці, чиї щоденні виснажливі тренування та наполегливість доводять те, що можливості насправді є необмеженими.

На адресу спортсменів та тренерів пролунали слова вдячності та побажання подальших спортивних успіхів та досягнень, спортивної наснаги та довголіття, подяки на хорошу спортивну працю!