Новорічний бал у Міжрегіональній Академії управління персоналом: танці, жива музика та новорічні вітання
28 Грудня 2021

Вишуканістю, елегантністю казкового свята та щирою дружньою атмосферою – таким запам’ятається Новорічний бал студентам та співробітникам Міжрегіональної Академії управління персоналом та Економіко-правового технікуму при МАУП.

Відкрили бал головні учасники – танцювальні пари. Красуні у вишуканих вечірніх сукнях і хлопці в костюмах з краваткою-метеликом кружляли в ритмі витонченого вальсу, демонстрували свою майстерність, виконуючи такі танці як полонез й весела полька.

Музичну феєрію  вечора створив відомий віртуоз Олексій Дубовик, який майстерно володів грою на електронній скрипці. На святі, окрім живої музики, музикальну атмосферу створив вокаліст Академії – Володимир Зінченко.

Весь вечір у залі панувала чарівна атмосфера.  Ялинка виблискувала всіма кольорами веселки, а зала переливалася різними кольорами від ніжно-рожевого до темно-синього. Жива класична музика та сміх, приємні слова та новорічні побажання. Але на цьому свято не закінчилося, адже на всіх чекав сюрприз – фуршет та новорічна дискотека.