Очевидний вибір дев’ятикласника: чому варто вступати до технікуму
19 Березня 2018

Очевидний вибір дев’ятикласника: чому варто вступати до технікуму

        В житті кожного підлітка настає час прийняття важливого рішення: продовжити навчання в школі чи зробити вибір на користь фахової освіти та вступити до технікуму. Багато хто не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що має певні стереотипи щодо цього навчального закладу та незначну поінформованість про навчальний процес. Хоча насправді здобуття атестату в технікумі має велику кількість переваг, які допоможуть  обрати найкращий шлях для розвитку та продовження навчання.                                                                                                 Однією з безумовних та найголовніших переваг є те, що учні в технікумах мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, які залишаються вчитися в школі. Вони раніше отримують атестат про повну середню освіту, а після випуску з профільного навчального закладу одразу вступають на 3-й (або 2) курс університету  Зважайте й на те, що технікуми готують фахівців за конкретними напрямами, в той час як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту. Окрім цього, обравши омріяний фах, студент матиме набагато більше можливостей займатися профільною науковою діяльністю. До того ж, наявність заочної форми дозволить навчатися за двома спеціальностями одночасноНавчання в Економіко-правовому технікумі при МАУП – це престижні спеціальності та сучасні навчальні програми, адаптовані до реальних вимог ринку праці. Наші випускники завжди отримують найкращі умови для майбутнього працевлаштування. І ще один приємний бонус для школярів – початок справжнього студентського життя на два роки раніше, ніж у однолітків: нові друзі та захоплення, численні туристичні подорожі Україною і за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі, гуртки та секції, здорове молодіжне середовище, яке  позитивно впливає на соціалізацію та розвиток творчих здібностей.

       Ви все ще в роздумах, чи варто залишати школу після 9-го класу?

Відвідайте День відкритих дверей Економіко-правового технікуму при МАУП у суботу 25 червня і дізнайтесь більше про переваги професійного навчання!

Ви матимете можливість отримати більше інформації про умови навчання в технікумі. Поспілкуватися з співробітниками приймальної комісії та ознайомитися з умовами вступу. У День відкритих дверей Ви маєте можливість отримати знижку 20% на сучасну освіту!

Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — задля Вашої безпеки та комфорту ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат.

Реєстрація за посиланням: http://od.maup.com.ua/

Телефони для довідки: (044) 258-21-24, (044) 258-21-56, (044) 525-12-37