«ОСВІТА ТА КАР'ЄРА.  ДЕНЬ СТУДЕНТА  - 2018»
19 Листопада 2018

Традиційно до Дня студента 15-17 листопада 2018 року у Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра. День студента - 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном»; у виставці освітніх закладів взяв участь і ПВНЗ «Економіко- правовий технікум при МАУП» .

Гостями експозицій були старшокласники, батьки, закордонні гості, - загалом, учні понад 100 шкіл м. Києва та Київської області. На сьогоднішній день ця виставка є найбільшим інформаційним проектом в Україні, присвяченим вищій освіті; цей проект надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників  ВЗО.

Окрім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, відвідувачі мали можливість прослухати тематичні семінари та презентації, проведені представниками закордонних університетів. В рамках роботи виставки було проведено круглі столи, семінари з питань науково-дослідної роботи студентів, працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, міжнародного співробітництва та впровадження нових технологій в освітянській галузі. Традиційно стенд  МАУП, яка щорічно бере участь у виставці «Освіта та кар’єра», викликає неухильний інтерес з боку відвідувачів – не тільки випускників шкіл, але й фахівців, зацікавлених у підвищенні кваліфікації.