ПЕРШИЙ ВИПУСК - 2019
21 Лютого 2019

Економіко-правовий технікум відсвяткував випуск майбутніх фахівців у галузі туризму: урочисті збори з нагоди отримання дипломів молодших спеціалістів студентами, які навчалися за спеціальністю «Туристичне обслуговування» проходили у стінах Конференц-зали МАУП.       

Традиційно випускників вітав ректор МАУП М.Н. Курко, директор ЕПТ при МАУП К.П. Чорна, батьки, рідні, педагоги, друзі, а їх викладач М. Є. Полинцев у своїй вітальній промові наголосив, що отримана випускниками освіта – це хороший старт для майбутнього професійного успіху, і висловив впевненість у тому, що набуті знання послужать ще й міцною основою для продовження навчання.

Випускники, у свою чергу, підготували веселий дарунок гостям та один одному – гумористичну презентацію на теми студентських свят і буднів, а також за мотивами їх численних екскурсій Україною і закордонням.

Завершилося свято, як і зазвичай, фотосесіями у стінах та на території Міжрегіональної Академії управління персоналом – закладу, який для багатьох буде рідним упродовж наступних років.