ПРО БЕЗПЕЧНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ
04 Вересня 2020

       Увага! Наша мета -  проінформувати  всіх учасників освітнього процесу про правила та умови безпечного навчання у 2020/2021 навчальному році.  Відповідно до рекомендацій  Міністерства освіти та науки України та згідно з розпорядженням  директора Економіко-правового технікуму при МАУП   загальні  безпекові  правила  вимагають від студентів нашого закладу :

  1. Дотримуватися  респіраторного режиму під час перебування у коридорах та на прилеглій території.
  2. Користуватися антисептиками на вході до усіх приміщень.
  3. Максимально  дистанціюватися від однокурсників  під час занять та пересуватися по закладу згідно з графіками та маршрутами руху, повідомленими завідувачами відділень на вступних інструктажах.    
  4. Залишати приміщення навчальної аудиторії після кожного заняття (для 10-ти хвилинного провітрювання).
  5. Попередити батьків та друзів про заборону відвідування Технікуму ( окрім тих, що супроводжують студентів з інвалідністю).
  6. Виконувати правила респіраторної гігієни та дотримуватися етикету кашлю.
  7. При найменшому погіршенню самопочуття  повідомляти викладачу або самостійно звертатися до медичного  кабінету (  тел. медсестри: 099-539-12-15, Стьопкіна Людмила Василівна).  
  8. Систематично ознайомлюватися з оновленою  інформацією  і корисними  посиланнями  на сайтіmon-covid19.info,  на якому зібрано все найважливіше про зміни в освіті, які відбулись через карантин

Всі оновлення та матеріали доступні на: https://mon-covid19.info/schools