Студента МАУП введено до складу НАЗЯВО
06 Квітня 2022

4 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України було затверджено тимчасовий склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (далі – НАЗЯВО).

 

До стратегічних цілей НАЗЯВО віднесено підвищення якості освітніх послуг закладів вищої освіти України, зокрема, організація і проведення акредитації їх освітніх та освітньо-наукових програм, та визнання результатів наукових програм закладів вищої освіти та наукових установ України.

 

Головою НАЗЯВО до закінчення повноважень його тимчасового складу було обрано відомого освітянина Андрія Бутенка, який до цього займав посаду заступника Голови НАЗЯВО.

 

До складу НАЗЯВО було також введено студента Міжрегіональної Академії управління персоналом Микиту Андрєєва – відомого громадського активіста, який багато років присвятив розвитку студентського самоврядування та захисту прав студентів в Україні.

 

Вітаємо новообраного голову та членів НАЗЯВО з призначенням і бажаємо їм успіхів у довіреній їм Урядом України справі в цей складний для нашої держави час.