СТУДЕНТИ  ЕПТ  ПРИ  МАУП  У ПРОЕКТІ  «СТУДЕНТСЬКА РЕСПУБЛІКА» :  СТУДЕНТКА ТЕХНІКУМУ ВИБОРОЛА ТИТУЛ «ПЕРША ЛЕДІ» !!!
29 Червня 2021

    Студентський десант технікуму взяв участь у 23-му заході «Студентської республіки»: найпрогресивніша молодь столиці готується зустріти літо (а студентство-  ще й закінчення сесії)  щорічним яскравим і змістовним мульти-фестивалем. Київська Студреспубліка — це насправді легендарна подія, у центрі якої стратегічна (оргдіяльнісна) гра у життя окремого студентського міста-«держави», - зі своїми кордонами, валютою, законами, паспортами та, звичайно ж, виборами,  де обирають  Студмера  й депутатів  Студмагістрату Києва на наступний рік! Паралельно молоді  активісти  дискутують, натхненно працюють над питаннями прогресу та майбутнього, розробляють програму модернізації Києва.

Студенти Технікуму  підготувалися до участі у  потужній мульти-фестивальній частині : так, у   конкурсі  краси особистості «Перша Леді» перемогла студентка Технікуму Єлизавета Зюзіна; технікумівці також   підготувалися до участі  в «Містері  Студреспубліки», в  медичному «Квест-фестивалі», у  «Студентській  Мафії», в «Дебатах» , в «Інтелектуальних  іграх». Ввечері молодь зустрічала  кращих  музикантів  у Music Live Awards; вночі запалювали  діджеї під час «Нічної туси». У рамках спортивно-журналістського проєкту «Республікада» відбулася  школа журналістики, а також турніри з футболу, волейболу і поетичні, художні та дизайнерські конкурси і багато-багато іншого.

Наш заклад пишається своїми вихованцями та висловлює величезну вдячність технікумівській команді,  до складу якої ввійшли:

1.Коваль Анна  Олегівна

2.Зюзіна Єлизавета Денисівна

3.Плющ Олександр Олексійович

4.Мінібаєв Олександр Валентинович

5.Тищенко Катерина Василівна

6.Шилкіна Анна Олексіївна

7.Мартинов Максим Русланович

8.Миронець Руслан Павлович

9.Микульський Денис Тарасович

10.Фурман Ангеліна Володимирівна

11.Ткач Богдан Олександрович

12.Фельдман Інна Дмитрівна

13.Мизгіна Дар'я Дмитрівна ,

а також їх  молодий наставник  Кашуба Наталія Олександрівна.  

    А далі наші студенти у складі команди столичних  республіканців  відстоюватимуть честь столиці   21–24 серпня  на узбережжі моря, під час кульмінації року — фіналу ХХІІІ Студреспубліки-2021.