СТУДЕНТИ І СПІВРОБІТНИКИ ТЕХНІКУМУ ВШАНУВАЛИ  ПАМ´ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 рр. В УКРАЇНІ
26 Листопада 2021

Щорічно, в останню суботу листопада  в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабніший з них був голодомор 1932-1933 років,який визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку. Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Таким чином влада хотіла упокорити українців, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за     відродження власної державності. Від Голодомору в Україні померло щонайменше 3,9 мільйона людей.

    Про усе це йшлося на уроці – реквіємі 26 листопада 2021 року, який розпочався біля пам’ятника жертвам Голодомору на території МАУП, збудованого за проектами  талановитих  українських скульпторів Бориса Крилова та Олеся Сидорука у 2009 році. Після вшанування  померлих від голоду відбувся перегляд фільму Андрія Нестеренка «Великий Голод», де мовою очевидців передано усі жахіття страшних для українців років.  

27 листпада о 16.00 відбудеться міжнародна акція «Запали свічку», яка символізує єдність нації у пошані до померлих від голодоморів.