СТУДЕНТКА ТЕХНІКУМУ - «МІС МАУП - 2019»
16 Березня 2019

     Тріумф весни і краси -  конкурс студентських красунь відбувся 14 березня у Міжрегіональній Академії управління персоналом. І перемогу у ньому отримали студентки ІІІ курсу відділення «Правознавство» Ілона Осовська (1 місце) та Аліна Осовська (ІІІ місце). Найрозумніші, найпривабливіші, найактивніші, найжиттєрадісніші та найкреативніші дівчата змагалися у конкурсних завданнях «Ваш вихід, леді», «Мій ідеал», «Весняні фантазії», «Пляжний сезон», «Парад у весільних сукнях», а також в інтелектуальному змаганні та у конкурсі на краще портфоліо. Учасницями «Міс МАУП» були: 

1.Ніка Маніло - студентка Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів;

2.Катерина Равинська - студентка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук;

3.Анастасія Єпіфанцева - студентка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук;

4.Яна Андрієнко - студентка Навчально-наукового інституту права

5.Вікторія Соколовська- студентка  Інституту дизайну, архітектури та журналістики

6.Аліна Осовська – студентка Економіко-правового технікуму при МАУП

7.Ілона Осовська – студентка Економіко-правового технікуму при МАУП

8.Вероніка Ткаченко – студентка Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів;

9.Марина Барбінягра  - студентка Навчально-наукового інституту права

Аліна та Ілона Осовські продемонстрували неабиякі таланти, інтелектуальні здібності, вміння тримати себе на публіці, достойно боротися і перемагати, спілкуватися із глядацькою залою, носити вишукане вбрання. Окрім виступів переможниць, тепло і щиро сприйняли глядачі «Мій ідеал» Анастасії Єпіфанцевої, танок у виконанні Катерини Равінської, вокал Яни Андрієвської.

Учасниками свята, які подарували глядачам свій талант, були і вокалісти з Технікуму – Владислав Сморжов, Катерина Пономаренко, Софія Захлібна, Юлія Рудницька, Жасмін Літовченко, Ірина Климчук. Велику допомогу у підготовці свята надала конкурсанткам і група підтримки: Максим Литвиненко, Катерина Данько,  Марія Серьожина, Анастасія Романюк, Владислав Алексєєнко та інші студенти Технікуму.