СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!
18 Жовтня 2018

         Святкування Покрови як християнського свята уже стало традицією, -  віднедавна ж 14 жовтня уся Україна святкує у цей день не лише Покрову та День українського козацтва, чиєю покровителькою завжди була Богородиця, але й День захисника України. Студенти з нетерпінням чекають його,  а  для першокурсників – це завжди яскраве і незабутнє дійство.

         Урочистості з його нагоди традиційно розпочалися молебнем, який відправив в академічній каплиці імені Георгія Побідоносця протоієрей Діонісій Мартишин. З вітальними словами до численних присутніх – студентів Академії, Технікуму, школярів ліцею, ветеранів АТО, педагогів – звернувся ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом М.Н. Курко; святкову програму продовжили кращі студенти – вокалісти. 

         У рамках  урочистостей відзначили і кращих спортсменів Технікуму - переможців «Дебюту першокурсника»: Мирославу Залізко, Максима Кузьміна (скріппінг), шахістів  Олександра Джуня, Андрія Вунтесмері, Івана Легушу (хлопці отримали ІІІ, ІІ, І місця відповідно)  

         Досить яскравим було і музичне оформлення свята, яке допомогло присутнім поринути   у світ козацьких часів і послухати старовинних пісень у виконанні українських артистів.

         Але справжньою окрасою дійства стали артисти кінного театру «Українські козаки», які щорічно демонструють своє мистецтво їх прихильникам: козаки майстерно вправлялися у верховій їзді, насиченій акробатичними елементами; вони продемонстрували у дії бойовий гопак і спас, а їх вистава, до якої залучили усіх бажаючих, була наповнена козацьким гумором, дотепністю та яскравим етнографічним оздоблення