У ТЕХНІКУМІ СТАРТУВАЛИ ДНІ МУЗЕЇВ
07 Червня 2018

Початок літа  – чудовий старт для активізації культпоходів, екскурсій, відвідування концертів та театральних днів. У Технікумі такі заходи уже давно стали частиною освітніх програм за усіма спеціальностями: так, майбутні юристи відвідують музей МВД, приміщення судів, Кабмін та Верховну Раду, інші державні установи та приватні заклади, які слугують додатковим джерелом для здобуття професійних знань та розширення світогляду студентів.

6-7 червня відбулися культпоходи до визначних українських історичних пам'яток: до Меморіалу жертв Голодомору, зведеного у 2008—2010 роках для увічнення пам'яті мільйонів людей, які загинули від штучно створеного у 1932—1933 рр. керівництвом СРСР голоду, – сьогодні він визнаний інструментом здійснення геноциду українського народу.

Другим закладом, який завжди привертав до себе увагу фахівців права, стала Київська фортеця - музей та старовинна в’язниця, відома під назвою «Косий капонір»: щороку студенти-юристи ознайомлюються з історією вітчизняної фортифікації та еволюцією пенітенціарної системи, - від давнини до наших днів.

Студентські екскурсії продовжуються, слідкуйте за нашими фоторепортажами.