Урочисте відкриття залу боротьби імені Жана Беленюка в Міжрегіональній Академії управління персоналом
01 Листопада 2021

30 жовтня 2021 року Президент Міжрегіональної Академії управління персоналом, Президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва, майстер спорту та заслужений працівник фізичної культури та спорту України Ростислав Щокін урочисто відкрив спортивну залу боротьби імені Олімпійського чемпіона Жана Беленюка. 

На урочистому заході були присутні офіційні особи та почесні гості, зокрема, голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Садовой Сергій, головний тренер національної збірної з греко-римської боротьби Володимир Шацьких, Чемпіон Олімпійських ігор у Токіо 2020 р. Жан Беленюк, Олімпійський Чемпіон в Афінах-2004 Ельбрус Тедеєв.

На завершення урочистої частини та перерізання символічної червоної стрічки Жан Беленюк провів олімпійський майстер-клас, а також продемонстрував ефективний чемпіонський кидок. 

Після дійства Жан Беленюк та Ельбрус Тедеєв влаштували авторграф-сесію, під час якої спілкувались та фотографувались із гостями. 

Зокрема, Жан Беленюк підкреслив: "Сподіваюсь, тут буде гуртуватися і формуватися сильна в перспективі зміна нашої спортивної держави, яка прославлятиме нашу країну на змаганнях європейського і світового рівня".

Спортивна школа буде спеціалізуватись на тренуваннях з вільної та греко-римської боротьби. Зал обладнаний всім необхідним для вдосконалення спортивної майстерності, відтепер стане постійним місцем тренувань для юних борців.