УВАГА! У ТЕХНІКУМІ ПРОХОДИТЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО- ДПА -  2021 !
10 Лютого 2021

                                                                      Алгоритм дій учасника "ДПА у формі ЗНО"

      Якщо  Ти - студент  технікуму, який  у цьому році завершує здобуття повної загальної середньої освіти (а,  отже,  складає державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО, і НЕ планує у 2021 році вступати до закладу вищої освіти, то під час реєстрації)  Ти  маєш  зазначити про це у відповідних полях. Реєструючись на ДПА з математики або іноземної мови, потрібно також обрати рівень вивчення предмета, оскільки від цього залежатиме складність завдань на тестуванні та кількість часу, відведеного на їх виконання.

Державна підсумкова атестація з:  

На конкретних прикладах пояснюємо алгоритм дій учасника "ДПА у формі ЗНО".

Ситуація 1.  Ти  навчаєшся  у Технікумі   на проміжному курсі (наприклад, на 2-му). Для подальшого отримання диплома за професією.  Ти  повинен мати повну загальну середню освіту. Для цього  зареєструйся  на ДПА у формі ЗНО. Під час заповнення полів обираєш, на якому рівні вивчав математику або іноземну мову (профільний або стандарт, у нас - стандарт). Також зазнач, чи потрібно обраховувати результат за 200-бальною шкалою ЗНО. Оскільки ти ще  продовжуєш вчитись  у технікумі і  НЕ вступаєш до закладу вищої освіти, Тобі потрібно проставити галочку біля поля “Не отримувати”.

Ситуація 2. Ти   навчаєшся  на проміжному курсі (наприклад, на 2-му), і  плануєш цього ж року вступати до закладу вищої освіти. Оскільки  Ти завершуєш здобуття повної загальної середньої освіти і вона є обов'язковою для вступу на бакалавра,  то реєструєшся  на ДПА у формі ЗНО. Під час реєстрації обираєш,  на якому рівні вивчав математику або іноземну мову (у цьому випадку -  стандарт) і ставиш  галочку біля поля "Отримати» (Вступ до ЗВО)" у колонці "Результати за шкалою 100-200 балів".

       З питань організації технічної допомоги під час реєстрації звертайся до завідувачів відділень. Нагадуємо, що у закладі проходить організована реєстрація(за окремими графіками груп), проте учасник може зареєструватися і самостійно. А з метою більш якісної підготовки кожен  може стати слухачем  ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ  МАУП, а також завантажити підручники  зі    "Слухай"–  онлайн-бібліотеки  аудіокниг українською мовою.