ВИПУСКНІ МОТИВИ - 2018
11 Липня 2018

10 липня у стінах Технікуму відбулися урочисті збори, присвячені випускникам: дипломи молодших спеціалістів отримали студенти, які навчалися за спеціальностями «Правознавство», «Фінанси» та «Розробка програмного забезпечення».

     Особливим було це свято для технікумівських «червонодипломників»: у 2018 році дипломи з відзнакою отримали програмісти Ігор Ліщук та Юрій Топчій; з числа фінансистів відмінно закінчила заклад Юлія Мала. Але найбільш урожайним був випуск для правознавців, оскільки відзначились тут Анастасія Кулічевська, Анна Гіджеліцька, Валерія Аношкіна, Богдана Антонюк, Олександра Куликова, Дарина Лащевська, Аліна Петрушенко,  Мар'яна Стан.

     Багато студентів - активістів, спортсменів, артистів, лідерів студентського самоврядування, переможців численних олімпіад, конкурсів та інтелектуальних змагань були нагороджені грамотами та подяками.  

     Гостями свята були батьки, педагоги, рідні та друзі випускників; завітали і почесні гості – ректор МАУП Курко Микола Нестерович та керівник  ФКІТу Чолишкіна Ольга Геннадіївна, які тепло привітали усіх присутніх зі святом, взяли участь у врученні дипломів, розповіли про можливі перспективи подальшого навчання в Академії. У залі традиційно звучали «Гаудеамус» та поетичні та музичні вітання; глядачі переглянули відеофільм про студентські роки випускників та вислухали чимало вітальних промов.

     Щиро і проникливо виступали наставники:

     «Три або чотири роки тому ви прийняли рішення і поставили перед собою мету стати юристом, фінансистом або комп'ютерним генієм!. Ви отримували знання, практикували їх, паралельно проживаючи веселе студентське життя; ви розвивались як особистості, і от сьогодні   отримуєте документ, що підтверджуватиме ваш рівень вищої освіти! Ми пишаємося кожним з вас, але, на досягнутому не зупиняйтеся, ставте нові цілі, досягайте їх з успіхом! Не бійтеся помилятися, бо хто не помиляється, той нічого не робить! І пам'ятайте, що стіни нашого навчального закладу відкриті для кожного з вас!»  (з вітального звернення директора технікуму Чорної Катерини Павлівни) .

     А завершилося свято традиційною фотосесією  серед мальовничих пейзажів Академії.

     Щасливих доріг вам, наші дорогі випускники!