Випускні мотиви у технікумі
16 Лютого 2018

     Випускні мотиви, такі хвилюючі для студентів, батьків та педагогів прозвучали 13 лютого у стінах ЕПТ при МАУП. Перепустки у самостійне життя отримали фахівці, які навчалися за спеціальністю «Туризм». Випускників у цей день щиро вітали друзі, батьки, педагоги.

     Урочисту церемонію вручення дипломів молодших спеціалістів відвідали ректор МАУП Микола Нестерович Курко, директор Інституту міжнародних відносин і соціальних наук Іван Павлович Бідзюра та інші почесні гості.   

     Директор технікуму Катерина Павлівна Чорна у своїй вітальній промові наголосила, що отримана випускниками освіта – це хороший старт для майбутнього професійного успіху, і висловила впевненість у тому, що набуті ними знання послужать міцною основою для продовження навчання.

     Гості свята тепло вітали випускників, зокрема, викладач туристичних дисциплін Михайло Євгенович Полинцев підготував презентацію їх численних мандрівок, де кожний зміг побачити себе і юним першокурсником, і дорослим студентом 4 курсу. Лунали в цей день і батьківські благословення, і веселі музичні акорди. і щирі прощальні слова від випускників, які запевнили, що вони не покинуть стіни МАУП, до яких так звикли за три з половиною роки, і саме тут, звичайно ж , продовжать здобувати фахову вищу освіту