Вітаємо колектив Технікуму з Днем працівників освіти!
01 Жовтня 2022

Шановні колеги !
Наше професійне свято -це ще одна нагода запевнити кожного, що майбутнє нашого закладу, МАУП, національної освіти і усієї України в надійних руках!
Саме завдяки вам навіть у часи війни, починаючи з 14 березня, наші студенти продовжують здобувати якісні знання, саме ви виховуєте нові покоління молодих українців, які шляхом боротьби та змін приведуть нашу країну до перемоги, до успіху, до добробуту!
Цей день - це ще одна можливість згадати про ( без перебільшення) ваші подвиги на освітянському фронті: з початку війни ми мобілізували всі наші сили, відновили навчання, гуртувались для того, аби допомагати та підтримувати нашу армію, дехто став до її лав та до лав територіальної оборони
Наша спільнота зробила все можливе для того, щоб навіть за кордоном вихованці мали доступ до технікумівської освіти, щоб не припиняли вчити нашу мову, історію, та обов'язково пам'ятали про своє коріння!
В таких складних умовах ми готуємо фундамент, на якому буде відбудовуватися наша держава.⠀
Тож бажаємо усім, хто працює у нашому закладі, натхнення в роботі, вихованців, якими ми усі будемо пишатися, терпіння, здоров'я та миру! Разом до перемоги! Слава вам, бійцям такого важливого фронту, слава нашій Україні!

З повагою, - директор Технікуму Сергій Чернєй