ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ!
17 Вересня 2018

     Нещодавно у стінах Технікуму відбулися урочисті збори, присвячені першокурсникам: студентські квитки отримали учні, які приєдналися до технікумівських лав у цьому році.

     Гостями свята були батьки, рідні та друзі першокурсників; щиро і проникливо привітали наставники:  «Тепер ви – повноправні студенти нашого Технікуму! Пройде час – і ви станете високоосвіченими фахівцями і успішними людьми, - державними діячами, успішними бізнесменами, науковцями, підприємцями, дипломатами і менеджерами вищої ланки. Наш заклад перемагав у численних конкурсах, ми маємо чимало нагород, але щоденні великі і маленькі перемоги студентів – це наш найбільший успіх, вищий за усі досягнення. Вірю, що ви, дорогі першокурсники, станете опорою і окрасою нашого колективу прийміть, будь – ласка, ці студентські квитки, які означатимуть віднині вашу причетність до дружнього технікумівського братства» (з вітального звернення директора технікуму Чорної Катерини Павлівни).

     А завершилося свято традиційною фотосесією серед мальовничих пейзажів Академії. Успішних студентських доріг вам, дорогі першокурсники