Вітаємо з новим роком та з Різдвом Христовим!
06 Січня 2022

Дорогі студенти, викладачі, співробітники, партнери Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Прийміть щиросердечні вітання з Новим 2022 роком!

Новий рік – це час радісних очікувань та світлих надій. Він дарує радість спілкування з найближчими та дорогими людьми. А ще Новий рік – це завжди передчуття змін, очікування нових щасливих подій та чудових вражень.

У передноворічний період ми підбиваємо підсумки року, що минає, і з особливим натхненням і вірою дивимось уперед. 2021 рік поставив перед нами складні завдання, став справжньою перевіркою на міцність і витривалість, був багатим на визначні події та плідним для Академії. Ми ставили перед собою нові цілі та гідно рухались уперед.

Кожен з нас запам’ятав його чимось своїм, особливим: радощами і печалями, успіхами і сумнівами. Як би там не було, але в глибині душі ми всі віримо, що наступаючий рік буде кращий за минулий, світліший і добріший.

У Новий рік ми входимо із новими надіями і сподіваннями на добрі зміни та нові звершення, чи справдяться вони – залежить, передусім, від нашої відповідальності, розуму, життєвої позиції та щоденної кропіткої праці.

Бажаємо, щоб Новий рік був щедрий на цікаві плани та творчі успіхи, приніс із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергії для її досягнень! Нехай Новий рік подарує щастя, любов і гармонію, додасть життєвих сил і натхнення на добрі справи! Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю та достатком ваші оселі!

Веселих вам свят та щасливого Нового року!