ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !
12 Квітня 2021

Шановні школярі!  Запрошуємо вас 24 квітня 2021 року відвідати День відкритих дверей в Економіко –правовому технікумі при Міжрегіональній Академії управління персоналом і переконатися у власних додаткових можливостях, - адже після закінчення навчання у 9 класі   випускник  може  вступити до технікуму або залишитися у старшій школі.  Втім, інколи  вибір обмежений, бо у низці шкіл існує конкурсний відбір учнів 10 класів.  Разом з тим, усім відомо, що в технікумі  він отримає професію набагато раніше, ніж однолітки, які все ж таки залишаються навчатися у школі. Так,  студенти, які навчаються у нас, наприклад, за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», отримують фах уже через три роки після вступу . А в цей час їхні  колишні однокласники закінчать лише 1 курс університету, якщо, звичайно, успішно складуть ЗНО.  Випускник технікуму сьогодні теж складає ЗНО при умові вступу до університету,  але він може   обмежитися лише ДПА, якщо планує отримати  фахову передвищу освіту.  Втім,  усі наші вихованці успішно складають ці випробування і отримують дипломи бакалаврів і магістрів у МАУП та в інших українських і закордонних університетах.

До безумовних переваг належить і те, що у них будуть набагато кращі умови для майбутнього працевлаштування (80 % випускників технікуму, закінчуючи магістратуру, уже мають початковий досвід роботи). А це величезна перевага для роботодавця!  Ну і, звичайно, не забуваймо і  про   соціальний статус!! Погодься, «студент» звучить значно солідніше, ніж «школяр», -  самостійними  і незалежними стають тут удвічі швидше, ніж у школі.

Отже, сьогодні наш  заклад готує фахових молодших бакалаврів за наступними спеціальностями: «Облік  та оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп'ютерні науки та інформаційні технології»,  «Право», «Соціальна робота», «Туризм». За усіма  напрямами  працює і заочне відділення.

Додаткову інформацію можна отримати  за телефонами:  (044) 527-92-45; (044) 258-21-24 (внутрішній - 108);  (067) 967-39-41