АЗАРТНІ ІГРИ І МОЛОДЬ : БЕЗПЕЧНА ДИСТАНЦІЯ
13 Червня 2024

 Студенти Голосіївського ЕПФК на чолі з викладачем

« Громадянської  освіти» Юлією Сервецькою відвідали зустріч   з Головою Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Рудим І.Т   Під час спілкування обговорювалися такі важливі теми, як

культура відповідальної гри , лудоманія та способи запобігання їй ,самообмеження як дієвий спосіб контролю, ризики, які несуть нелегальні сайти , а також інші важливі і актуальні питання в сфері азартних ігор.

 Лектор наголосив, що азартні ігри завжди викликали певний інтерес та приваблювали увагу різних верств населення, але разом зі зростанням їх популярності постає серйозна загроза для молодого покоління. Неповнолітні особи стають об’єктом збільшеної уваги з боку різних гральних платформ, що спонукає їх приймати ризиковані рішення та втягує у шкідливі звички ще до досягнення повноліття.  

Вирішення цього питання вимагає комплексного підходу, який включає в себе ефективне законодавство, регулювання доступу до гральних ресурсів, освіту та підтримку батьків та освітніх установ, а також впровадження соціальних програм для попередження гральної залежності серед неповнолітніх.