«ШКОЛА ГЕРОЇВ» У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ КОЛЕДЖІ:  ЯК ПОЧАТИ УСПІШНИЙ СТАРТАП
02 Травня 2024

У Голосіївському коледжі розпочалися уроки від «Школи героїв» - бесіди – тренінги з питань молодіжного підприємництва. Очільник проекту Андрій Пушкар систематично працює з підлітками столиці, які зацікавлені у працевлаштуванні та реалізації власних амбіцій.  "У них багато енергії, але немає практики. Я пропоную об’єднуватися в команди і створювати свої ідеї. Потім я запрошую до дітей фахівців і бізнесменів, і вони між собою спілкуються.  Діти запитують фахівців, фахівці – дітей, йде живе спілкування. І наприкінці  фахівці відзначають дітей, яким вони готові допомагати настановами, яких дітей вони готові профінансувати", – поділився Андрій Пушкар.

У будні дні після уроків вихованці «Школи» зустрічаються з наставниками, поступово створюючи проекти. На наступному етапі запрошуються інвестори, готові   їх профінансувати .

 Наразі зі "Школою героїв", за словами Андрія Пушкаря, співпрацюють вже більше 2000 фахівців і бізнесменів. Таким чином, часто реалізація проектів перетворюється у повноцінну роботу для школяра і  студента.

Слідкуємо за  першими життєвими уроками та успіхами наших вихованців!