ЯК ПОЧУВАТИСЯ БЕЗПЕЧНО В ІНТЕРНЕТІ:  УРОК -ТРЕНІНГ ВІД СПРАВЖНІХ ПРОФЕСІОНАЛІВ - КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БОРОТЬБИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
25 Квітня 2024

25 квітня студенти Голосіївського ЕПФК відвідали гостьову лекцію з питань безпечної взаємодії з інформаційним простором. Лектор – наш випускник , офіцер ЗСУ, викладач кафедри інформаційної боротьби Національного університету оборони України полковник Володимир Патола. Під час спілкування зі здобувачами освіти він відкрив своїм юним друзям актуальні секрети безпечного спілкування у соціальних мережах, ознайомив із особливостями інформаційних психологічних атак окупантів , повідомив методи і засоби протидії недобросовісному застосуванняю інформаційних технологій в сучасних умовах російської агресії в Україні. Гість навчав слухачів розпізнавати маніпуляції, критично сприймати інформацію, зберігати приватність, уникати загроз від кіберзлочинців.

Такі заняття сьогодні є необхідною частиною освітнього процесу, адже мас-медіа ( особливо інтернет) часто є головним інформаційним джерелом у здобутті знань . Адміністрація закладу щиро вдячна Володимиру Патолі та його колегам, які працюють на цій ниві, опікуючись інформаційною безпекою держави і безпекою кожного з нас.